Dzień dobry :)

o nas

O nas

O gabinecie

Gabinet an-kaDent to nowoczesny gabinet stomatologiczny mieszczący się w Nowym Dworze Mazowieckim. Realizowane są w nim usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, stomatologii dziecięcej, okluzji, odbudowy estetycznej zębów, ortodoncji, chirurgii, implantologii, periodontologii (chorób przyzębia) oraz protetyki. W naszym gabinecie przyjmowane są zarówno osoby dorosłe jak i dzieci w każdym wieku. Nasz zespół lekarzy to doświadczeni specjaliści z wieloletnią praktyką w zawodzie, którzy nieustannie podnoszą swoja kwalifikacje.

Gabinet an-kaDent zapewnia wszystkich specjalistów na miejscu, dzięki temu oferujemy naszym wieloletnim jak i nowym pacjentom całościowe, a przede wszystkim kompleksowe podejście do leczenia, gwarantujące przewidywalne oraz oczekiwane rezultaty.

Wszystkie zabiegi stomatologiczne przeprowadzane w naszym gabinecie wykonywane są w znieczuleniu. Dzięki temu Pacjent unika niepotrzebnego stresu i bólu. W tym celu korzystamy ze znieczulenia miejscowego, przewodowego, śródwięzadłowego oraz sedacji wziewnej, czyli leczenia z użyciem podtlenku azotu (gaz rozweselający). Nasz gabinet sprawi, że zapomną Państwo o lęku przed wizytą u dentysty oraz wszelkimi zabiegami stomatologicznymi.

Tak mówią o nas klienci:

P. Maria

Chciałabym jeszcze raz serdecznie podziękować Pani Izie i Pani Wioleccie.Z ostrym bólem byłam przyjęta tego samego dnia, zabieg miałam następnego dnia. Wszystko profesjonalnie i bardzo dobre podejście do pacjenta. Pani Wioletta przez cały zabieg trzymała mnie za rękę -) dzięki temu już się nie boję wyrywać zęby.
Szczerze polecam klinikę.

P. Kasia

.

Chcę jeszcze raz podziękować Pani doktor która pomogła mi pomimo później pory i zmęczenia! Nie mam pojęcia jak się Pani nazywa, ale uratowała mi Pani urlop za co jeszcze raz dziękuję!! 🙂

W Nowym Dworze miałam jedynie przystanek w drodze na urlop. Ostry ból, wizja zepsutego urlopu i brak wolnych miejsc u stomatologów w całej okolicy kompletnie mnie dobił. Przyjaciółka poleciła zadzwonić tutaj i się udało!

Dziekuje jeszcze raz!!!

P. Ania

Gabinet stomatologiczny An-Ka Dent jest według mnie najlepszym gabinetem w okolicy. Od ponad 20 lat ja oraz cała moja rodzina korzysta z usług Pani Doktor Izabeli Lis Luft. Przez ten długi czas ani razu nie zostaliśmy pozostawieni bez opieki stomatologicznej, która wykonywana jest bardzo rzetelnie. Do tego podejście lekarzy w gabinecie odchyla się od standardowej opieki ale zupełnie na korzyść. Nie każdy z pacjentów idąc na wizytę niesie ze sobą uśmiech, co jest zupełnie zrozumiałe przez strach jaki towarzyszy ale... w gabinecie najlepszym rozładowaniem negatywnych emocji jest cudowne podejście lekarza 🙂
...

P. Zofia

Miałam okropny problem z zębem, z którym nie mógł sobie poradzić żaden stomatolog. Polecono mi dr Elżbietę, która, jak mi powiedziano, potrafi skutecznie zająć się najtrudniejszymi przypadkami.
Pojechałam na wizytę bez większej wiary. Okazało się jednak ze dr Elżbieta z dużym zaangażowaniem i wysokim profesjonalizmem, nie szczędząc czasu uratowała mojego zęba i moje święta.
Chciałam jeszcze raz podziękować życząc przy okazji dr Elżbiecie i całemu miłemu personelowi wszelkiej pomyślności w nowym roku.

P. Malwina

Miesiąc bolała mnie szczęka i żaden dentysta nie wiedział, co mi tak naprawdę jest. W poniedzialek w pracy nastąpiło apogeum. Obdzwoniłam kilka klinik mówiąc, że potrzebujp pilnej wizyty z powodu bólu - wszędzie proponowano mi terminy za kilka dni. Dopiero w an-kaDent przyjęto mnie natychmiast mimo tego, że miejsc rownież nie było, a do zamknięcia gabinetu pozostało pół godziny.
Trafiłam na fotel do dr Mioduszewskiej. Jestem trudnym pacjentem, ponieważ strasznie boje się dentysty i mam zdiagnozowaną dentofobię. Doktor i miła pani asystentka os razu to zauważyły i zaopiekowały się mnm perfekcyjnie. Doktor zrobiła zdjęcie i jako pierwsza z kilku odwiedzonych stomatologów znalazła przyczynę dręczącego mnie bólu i rozpoczęła leczenie. Wizyta trwala 10 minut a mnie w końcu przestalo boleć. Jestem zachwycona profesjonalizmem i empatią. Wiem dokładnie co mam robić w razie powrotu bólu. Do tego gabinet przepiękny i sterylnie czysty. Od razu zapisalam sis na kolejną wizytę do dr Mioduszewskiej i coś czuje, że zostanę tu na długo.
Dziękuję za pomoc i polecam z całego serca każdemu!

P. Kamila

Kiedy pierwszy raz poszłam z synem na wizytę do dentysty miałam spore obawy. Okazało się, że zupełnie niepotrzebnie, ponieważ zostaliśmy bardzo miło i profesjonalnie przyjęci. Syn nie mógł się doczekać kolejnej wizyty. 4 zęby wyleczone bez żadnego stresu i lęku u dziecka. Mogę śmiało polecić ten gabinet - super obsługa.

P. Alicja

Mogę szczerze polecić ten gabinet ze względu na profesjonalizm i świetną atmosferę. Personel uśmiechnięty, życzliwy i pełen pozytywnej energii. Już na pierwszej wizycie miałam wrażenie jakbym była wśród dobrych znajomych, dzięki temu nieodłączny stres związany z wizytami stomatologicznymi minął natychmiast. A jeszcze lepiej poczułam się, gdy zobaczyłam jak profesjonalnie przebiega wizyta. Trafiłam do dr Luft-Lis z koniecznością usunięcia ósemki, która od tygodni sprawiała mi wielki ból. Dr Lis opowiedziała najpierw jak będzie przebiegał zabieg i co mogę czuć, dzięki temu nie było żadnych zaskoczeń i dodatkowego stresu. Zabieg był całkowicie bezbolesny i chociaż mój przypadek nie był prosty, to wszystko od momentu wejścia do gabinetu do zejścia z fotela nie trwało chyba więcej niż 10 min. Zeszłam z fotela bardzo pozytywnie zaskoczona, bo byłam przygotowana na długą i bolesną wizytę. Życzę wszystkim aby trafiali właśnie na takich profesjonalistów jak lekarze z tej kliniki.

P. Natalia

Polecam Ten Gabinet! Kilka lat temu trafiłam do szefowej Dr Izy,miała ze mną sporo przejść...Jest cudowna kobietą, która czyni cuda. Jestem jej wdzięczna do końca życia za to co dla mnie zrobiła, dzięki Doktor Izie mam piękny uśmiech , któremu nie mogę się nadziwić! Wspaniały człowiek jakiego spotkałam w swoim życiu.Polecam wszystkim! Pani Doktor DZIĘKUJĘ!!!!

P. Beata

W 100% Polecam ten Gabinet. Całą rodziną korzystamy z usług od kilkunastu lat. To już czwarta lokalizacja gabinetu odkąd trafiliśmy pod opiekę Pani dr Izy. Profesjonalizm pod każdym względem. Za każdym razem bardzo przemyślane rozwiązania, nic pochopnie, wszystko dla dobra pacjenta. Atmosfera bardzo rodzinna. Panie sympatyczne, zawsze uśmiechnięte można porozmawiać na każdy temat. Profesjonalistki w tym co robią, widać, że praca to życie, a życie to ich praca. Polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam Panią dr Izę i Panią Wiolę. Powodzenia 🙂

P. Gosia

Najlepszy i najbardziej profesjonalny gabinet stomatologiczny w którym byłam. Panująca serdeczna a wręcz rodzinna atmosfera zapewnia nam komfort podczas zabiegów. Cały personel bez wyjątku posiada ogromną wiedzę przez co ja jako pacjent czuje się komfortowo.Wyposażenie gabinetów oraz najnowocześniejszy sprzęt pozwalają na kompleksowe leczenie praktycznie wszystkich problemów związanych z jamą ustną.Wielkim plusem także dla kliniki jest to , iż posiada jako jedyny gabinet w mieście znieczulenie gazem rozweselający( sedacja wziewna)co dla opornych i bojących się dentystów osób a zwłaszcza dzieci jest wybawieniem. Pani Izo wielkie brawa a także wielki ukłon w Pani stronę że stworzyła Pani miejsce z wielkim sercem do pacjentów.

P. Dariusz

Profesjonalistka? Tak , pełną gębą !!! Leczy nie tylko zęby , ale i dentofobię.
Już marzę o jakimś ubytku ,aby zrelaksować się w fotelu
dr Izabeli Luft-Lis.
Jedno wszakże mnie martwi , nie będzie już lepiej , ale dlatego ,że
lepiej być nie może. Moja wdzięczność nie posiada określonych granic !
Pacjentom nie muszę dodawać , nie szukajcie dalej,tu traficie w najbardziej
profesjonalne i delikatne dłonie. Obym tylko znalazł miejsce w przypadku
kolejnej wizyty .
Dziękuję całemu miłemu personelowi .
Pani doktor już nie będę pytał, czy będzie bolało.

Nasz personel

Galeria

TOP